Rožukroņa lūgšana oktobrī!

E-pasts Drukāt PDF

 

Kā Jūs visi zināt, oktobris īpašā veidā ir veltīts Rožukroņa lūgšanai. Mēs esam aicināti gan lūgties vienatnē gan kopā draudzē vai kopienā. Pārdomājot Rožukroņa nozīmi, redzot kādus augļus šī lūgšana nes dzīvē, un saņemot garīgu atbalstu no mūsu kapelāna pr. Alberto, aicinu Jūs visus ņemt dalību mūsu institūta kopīgā Rožukroņa lūgšanā.

Visa mēneša garumā Jūs varat izvēlēties kādu vienu vai vairākas dienas, un šajā dienā lūgties vienu Rožukroņa daļu mūsu augstskolas nodomā. Vēlamies, lai Jūs katrs ieliktu daļu no sevis, tāpēc Jūs paši varat noformulēt nodomu, tas varētu būt par studijām, vai Jūsu kursa vajadzībās, par mācību procesu, par saviem kursabiedriem, par docētājiem, par mūsu institūta finansiālo labklājību, vadību utml.

Duc in altum ir mūsu institūta moto. Dosimies dziļumā, mūsu sirds dziļumos, ieklausīsimies mūsu sirds ilgās, atvērsim savas sirdis aicinājumiem un savas lūpas lūgšanas vārdiem, lai mūsu institūts varētu pastāvēt kā viena liela ģimene, kurā mēs redzam citu vajadzības; un lai Rožukroņa noslēpumi vieno mūs ar Kristu  un palīdz pieaugt ticībā, mīlestībā un cerībā ceļā uz svētumu.

Kā arī aicinām Jūs uz rožukroņa lūgšanu katru oktobra piektdienu pirms RARZI Svētā Mises Sv. Franciska baznīcā pl. 16.00, Svētās Mises sāksies  pl.16.30

 
 

APTAUJA


Institūta svarīgākā misija ir?
skolot ticības mācības skolotājus un kapelānus
evaņģelizēt neticīgos
veicināt sabiedrībā integrālu skatījumu uz cilvēku
sekmēt studentu izpratni par teoloģiju

PARTNERI

 


.