Psiholoģijas un teoloģijas dialogs – atvērtā diskusijā

E-pasts Drukāt PDF

 

Jau sesto gadu pēc kārtas, no 5. līdz 13. oktobrim, visā Latvijā norisināsies Psiholoģijas dienas, kuru ietvaros šogad to organizēšanā aktīvi ir iesaistījies arī Rīgas Augstākais reliģijas zinātņu institūts un Nodibinājums “Bīskapa Boļeslava Sloskāna garīgā un kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanas un saglabāšanas fonds”, rīkojot atvērtu diskusiju par psiholoģijas un teoloģijas krustpunktiem, kuru centrā ir cilvēks – kā persona.

Starpdisciplināra ekspertu paneļdiskusija "Dvēseles dziedināšana: psiholoģijas un teoloģijas dialogs" ir paredzēta ne vien nozares profesionāļiem, bet arī ikvienam interesentam.

Paneļdiskusijā piedalīsies psiholoģijas un teoloģijas jomu profesionāļi praktiķi (psihiatrs un mācītājs Uldis Jumejs, psihoterapeits un mācītājs Māris Ķirsons, teoloģe un garīgā līdzgaitniece m. Sofija - Irēna Ošmjanska, teologs un psihoterapeits Gatis Līdums, psiholoģe un psihoterapeite Inta Poudžiunas, psiholoģe un garīgā līdzgaitniece m. Inese Ieva Lietaviete, kā arī ārsts un kapelāns Juris Meijers. Diskusiju vadīs jezuītu tēvs Jānis Meļņikovs.

Starpnozaru profesionāļi diskutēs par psiholoģijas un garīguma saskares punktiem, sniedzot atbalstu cilvēkiem krīzes situācijās, personības  izaugsmē, dzīves filozofijas meklējumos, traumu pārstrādē, kā arī citos eksistenciālos jautājumos. Meklēsim atbildes, kur un vai pastāv psiholoģijas un teoloģijas kompetenču robežas un kā tās palīdz cilvēkam sava patiesā “es” meklējumos.

Diskusijas mērķis ir vērst uzmanību sabiedrības un plaša profila profesionāļu izglītošanā antropoloģijas, teoloģijas un psiholoģijas jomā, ar iespēju pilnīgāk īstenot savu profesionālo aicinājumu.

Diskusijas norises vieta: Katoļu iela 16

Diskusijas laiks: 10. oktobris plkst. 18:00-20:00.

Pieteikšanās: Spied uz saiti.
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  tālrunis: +371 29524484 līdz 7. oktobrim

Ieeja brīva

Paneļdiskusijas organizatoru komanda

 
 

APTAUJA


Institūta svarīgākā misija ir?
skolot ticības mācības skolotājus un kapelānus
evaņģelizēt neticīgos
veicināt sabiedrībā integrālu skatījumu uz cilvēku
sekmēt studentu izpratni par teoloģiju

PARTNERI

 


.